SENARAI EMEL STAF JABATAN PERTANIAN NEGERI PERAK

Ibu Pejabat  Nama pegawai   Gred   Alamat Emel
Pengarah Pertanian Negeri  Arifin bin Abdul Latif   G54   arifin@perak.gov.my 
Timb Pgh Pert (Pengembangan)  [Kosong] - mulai 19/12/07  G52 
Timb Pgh Pert (Operasi)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Hj Noorazmi bin Yahya   G48   noorazmy@perak.gov.my 
       
Ketua Seksyen:
Buah-buahan  Junie Julianna bt Mohamed G44  junie@perak.gov.my
Pegawai Pertanian IAT  Murni Yati bt. Samsudin G41  murniyatie@perak.gov.my
Padi  Mohd. Rahim bin Mat Amin G36  m_rahim@perak.gov.my
Sayuran & Tanaman Ladang  Hj Meor Hamzah bin Shaari G36  meorhamzah@perak.gov.my
Pengesanan & Penilaian  Mohd Foad bin Suhada G36  mohdfoad@perak.gov.my
Pembangunan Usahawan  Hjh Noraini bt. Idris G36  noraini@perak.gov.my
Maklumat & Regulatori  Mohd Adnan bin Mohedin G32  mdadnan@perak.gov.my
Latihan  Hjh Fatmawati bt Hj Mokhtar G32  watie@perak.gov.my
Tanaman Industri & Bunga  Hjh Noor Rida bt Kasim G32  noorida@perak.gov.my
Pentadbiran & Kewangan  Zulghafar Mat Shik N36  eotani@perak.gov.my
       
Pegawai Seksyen:
Pembangunan Usahawan  Marziah bt. Mohd Said G32  marziah@perak.gov.my
   Mohd. Zaki bin Mahamud G27  usaha@perak.gov.my
Buah-buahan  Rahimah bt. Abd Majid G32  rahimahm@perak.gov.my
   Mohd. Termizi bin Nordin G22  mdtermizi@perak.gov.my
   Siti Hajar bin Shaharom G17  cthajar@perak.gov.my
Maklumat & Regulatori  Ahmad Shukri bin Shahrom G27  ashukri@perak.gov.my
   Rosnah bt. Ramli G17  rrosnah@perak.gov.my
Latihan  Rosli bin Ahmad G27  rosliahmad@perak.gov.my
   Jamaluddin bin Yusof G22  jamal@perak.gov.my
   Mohd Kharul bin Zainal Abidin G17  daud@perak.gov.my
Sayuran & Tanaman Ladang  Ahmad Rosli bin Shahuddin G27  ahrosli@perak.gov.my
Pengesanan & Penilaian  Raduan bin Mat Taib G27  raduantaib@perak.gov.my
   Mohd Radhi bin Othman G22  radhi@perak.gov.my
Padi  Hj. Hashim bin Md Zaini   G22   padi2@perak.gov.my 
   Sh. Haslina bt. Sy Zakaria   G17   padi2@perak.gov.my 
Taman Herba Negeri Perak  S. Balachandran  G22   tamanherba@perak.gov.my 
Kerani Besar Kewangan  Premna W27  cctani@perak.gov.my
       
Pengetua/Kuasa Usaha Cawangan/Pgh IADA:      
Institut Pertanian Parit  Hj. Ab. Halim Mahmod   G52   ipptg@doa.gov.my
UPT & Kuarantin Tumbuhan  Hj. Mohd Nor Arshad  G48   kuperak@doa.gov.my
Hortikultur  R. Dore Raja  G48   rdoreraja@doa.gov.my
Padi, Tnm Industri & Florikultur  Mohd Nasir Waris G44  nasirwarris@doa.gov.my
UPP Sains Tanah  Ng Lay Weng  G48   uppstprk@streamyx.com
Kejuruteraan Pertanian  Azahar Ibrahim  G44   azahar@perak.gov.my
Racun Perosak  Norhayati bt Md Harun  G44   marshila_ramli@yahoo.com
IADA Krian/Sg Manik  Johari Abdullah  G48   Jouphe69@yahoo.com
IADA Seberang Perak  Abd Rahman Hitam G41  
1. Batang Padang  Mohd. Shafie bin Mohd Sidek   G44  ppbp@perak.gov.my
    i. AAO Btg. Padang Utara   Mustaffa b. Yeop Zainudin G27  ppptapah@perak.gov.my
    ii. AAO Btg. Padang Selatan  Ahmad Rashid Mohd Samman   G27  pppslimriver@perak.gov.my
2. Manjung  Nur Hafizah bt. Sharudin  G44  ppmjg@perak.gov.my
    i. AAO Lekir/Sitiawan   Isa b. Hashim  G27  pppsitiawan@perak.gov.my
    ii. AAO Beruas/Pkln Bharu  Haili Hazrul Makri   G27  pppberuas@perak.gov.my
3. Kinta  Mohd. Sharifudin bin Yunus  G41  ppkin@perak.gov.my
    i. AAO Kinta Utara   Adam bin Yusof   G27  pppkinutara@perak.gov.my
    ii. AAO Kinta Selatan  Marzlin bt. Hazizi   G27  pppkinselatan@perak.gov.my
4. Kerian  Jong Chun Sun G44  ppker@perak.gov.my
    i. AAO Selinsing/Semanggol   Salmiah bt. Arifin   G27  pppselinsing@perak.gov.my
    ii. AAO Bagan Serai/Beriah  Zulkarnain bin Abd Rahman   G27  pppbaganserai@perak.gov.my
    iii. AAO Kuala Kurau   Nor Azlan bin Mohd Khairi  G27  pppkkurau@perak.gov.my
    iv. AAO Tg. Piandang  Abd. Karim b. Arifin   G27  ppptgpiandang@perak.gov.my
    v. AAO Bgn. Tiang/Pt. Buntar  Azhar bin Othman   G27  pppbgntiang@perak.gov.my
5. Kuala Kangsar  Hirwan Dato' Ahmad Hambal  G41  ppkk@perak.gov.my
    i. AAO  Sg. Siput/Lintang   Kamal Zaki bin Baharon   G27  pppsgsiput@perak.gov.my
    ii. AAO Saiong/Chegar Galah  Norizen bt. Mohd. Yatim   G27  pppsaiong@perak.gov.my
    iii. AAO Lubuk Merbau   Mahnul Husna bt. Zainal Abidin G27  ppplubuk@perak.gov.my
    iv. AAO Senggang/Manong  Abu Hassan Kusaheri Mat Yahaya   G27  pppmanong@perak.gov.my
6. Larut Matang/Selama  M. Zulkifli Yaacob G48  pplms@perak.gov.my
    i. AAO Selama   Fara Wahida   G27  pppselama@perak.gov.my
    ii. AAO Batu Kurau  Noor Sham b. Abd. Aziz   G27  pppbtkurau@perak.gov.my
    iii. AAO Bukit Gantang   Mohd. Nizam bin Abdullah   G27  pppbktgantang@perak.gov.my
    iv. AAO Sg. Tinggi  Mohamad Rasid b. Razali   G27  pppsgtinggi@perak.gov.my
7. Hilir Perak  Sulaiman bin Hashim G48  pphipk@perak.gov.my
    i. AAO Sg Manik/Labu Kubong   Mohamad Din b. Hussein   G27  pppsgmanik@perak.gov.my
    ii.  AAO Langkap  Hj. Sarpin b. Munir   G27  ppplangkap@perak.gov.my
    iii. AAO Hutan Melintang   Mohd. Syahril b. Abd. Rashid   G27  ppphmelintang@perak.gov.my
    iv. AAO Rungkup/Bgn Datoh  Sharul Adli b. Arbai   G27  ppprungkup@perak.gov.my
8. Hulu Perak  Ahmad Luthfi bin Ismail G41  pphupk@perak.gov.my
    i. AAO Pkln. Hulu   Rokiah bt. Ali   G27  ppppklnhulu@perak.gov.my
    ii.  AAO Gerik  Zulrushdi bin Mohd Daud  G27  pppgerik@perak.gov.my
    iii. AAO Lenggong   Wildan Firdaus Hj Baharudin   G27  ppplenggong@perak.gov.my
9. Perak Tengah  Hjh. Faizah bt. Mahumud  G48  pppktgh@perak.gov.my
    i. AAO Blanja/Layang2   [Kosong] G27  pppblanja@perak.gov.my
    ii. AAO Bota/Lambor  Normala bt. Mohd. Latif   G27  pppbota@perak.gov.my
    iii. AAO Kg. Gajah   Abd. Rahim b. Hj. Zahidin   G27  pppkggajah@perak.gov.my
    iv.AAO Sbg. Perak  Normah bt. Maatan   G27  pppsbgperak@perak.gov.my

Sumber :  Pejabat Pertanian Negeri Perak 2008 (klik) !

 

 


Khas Untuk Pengunjung

PEJABAT PERTANIAN DAERAH MANJUNG
KOMPLEKS PENTADBIRAN DAERAH MANJUNG, 32040 SERI MANJUNG
PERAK DARUL RIDZUAN, MALAYSIA
TEL: 605-6883112 Fax: 605-6888329
Tarikh Kemaskini Terakhir:
 
08 July 2009 09:18:14 PM


dan Ruangan Webmaster

Penafian:
Hakcipta Disember 2007 Pejabat Pertanian Daerah Manjung Terpelihara.  Pejabat  ini tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat dalam laman ini. Pejabat ini juga tiada kaitan dengan mana-mana rantaian laman
tidak rasmi yang terdapat dalam laman ini.  Sebarang pertanyaan berkenaan laman ini, sila hubungi webmaster:
mariam@perak.gov.my / mariam@malaysia.net / cantik57@hotmail.com
Sesuai dengan paparan IE versi 7.0 & ke atas dan Mozilla Firefox versi 2.0 & ke atas dengan resolusi 1024 X 768 pixel.